o mnie

ELLE to jedna z nas. To ładna, nie nadąsana, nowoczesna dziewczyna. Spotkałaś już ją nie raz w parku, na spacerze. A może widziałaś ją w tej nowej kafejce? w jedwabnej sukience i kaloszach, uciekajacą przed deszczem. Elle jest wciąż „gdzieś”, w ruchu, odkrywa ciekawe miejsca, ma wiele pomysłów na deszczowe i sloneczne dni , na każdy dzień –

Jestem jedną z nas. Zupelnie przeciętną dziewczyną. Taką jedną z 1000. Nie roszczę sobie  tu wyjątkowych praw autorskich bo moje inspiracje to WY, ulica, miejsca, które warto zobaczyć, miejsca , które widziałam. Kocham podróże i chce wam opowiedzieć o dalekich,   miejscach na każdą kieszeń.

Nie zamierzam pisać, że wyszystko potrafię. Bo tak nie jest. Potrafię się zachwycać i śmiać do rozpuku. Nie jestem obojętna i chcę Cię zainspirować moją radością życia.

Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego.

– Mahatma Gandhi

Jestem Autorką wszytkich tu opublikowanych zdjęć i tekstów.  Jeśli chcielibyście    w jakikolwiek sposób je wykorzystać, proszę skontaktuj się ze mną:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s