Las Vegas – chcę wyjść za mąż!

i tak leżę i czekam…. Las Vegas… kolorowy świat iluzji dla dorosłych. Zapierałam się zawsze głośno, że nie lubię „wesołych miasteczek” że rzygam na każdej karuzeli i że wogóle nie przekupisz mnie żadną watą cukrową… a teraz leżę i czekam – tu w LAS VEGAS.

Sama musisz przyznać, że w takiej scenerii trudno nie zwariować, choć na chwilę . Leżę i czekam na tego księcia na białym rumaku ( w końcu jest rok konia 2014 – kalendarz chiński nie kłamie!) Możliwość wyjścia za mąż na chwilę (choć na chwilę!  i znów! )  jest strasznie kusząca – jak to było? ślub 99 dolarów, rozwód 120?

ok – po moim pobycie w kasynie stać mnie na dwie opcje ! Szczęście mnie nie opuszcza!!  Najpierw pachnący  piżmem  1001 nocy Hotel –  jak podwoje u szejka. Skąd wiem ? jak pachnie u  szejka ? kobieca wyobraźnia tanich romansideł lat 90 tych ( seria Harlekin) czytanych dla osłodzenia codzienności i dlugich oczekiwań na tramwaje, autobusy i pociagi.  Walkmann, też osładzał moje wyczekiwanie, ale   glośne wycie refrenu nie zawsze znajdowało uznanie  publicznosci podrożującej  ze mną trasą poranną BYTOM – KATOWICE.   Kiedy tak od serca, głośno i  a kapela wyrywalo mi się „i want survivre….” –  ktoś grzecznie podnosił  moją sluchawkę walkmanna  i prosił o „mercy” – zmiłowanie, twierdząc, że on też  by chciał  przeżyć,  bez tinitusa!   Ach były wtedy cieżkie czasy dla ARTYSTOW – teraz wiele ludzi tak wyje i jeszcze duże pieniądze  za ta dostają – może chodziło  – o jak się to mówi o  „Lokation”  – a mogłam spróbowac mojej kariery w Las Vegas !

– ale zapomniałam o moim talencie , w glowie mi byla tylko ta biala kapliczka i Elvis  i „Love me tender…..”

No i leżę i czekam. Madzia pokrzykuje nerwowo,  żebym już wstała bo ona jest głodna!  He? ja tu na księcia czekam a ona na śniadanie? Kompromis –  ja z nią na śniadanie a ona ze mną poszuka Tego na rumaku.

Szukanie śniadania było równie mozolne jak szukanie księcia. Zdażyłysmy być w New York,w Paryżu

zachaczyc o Davida Cooperfilder przy MGM,

Egipt,  Sfinks i kolorowe wiezyczki Excalibura tez za nami.

Ratunkiem okazał się Rzym. Ba! jakie filozoficzne to Las Vegas – wszystkie drogi prowadza do Rzymu! O O- O O postękałam też przy kasie płacąc za dwie kawy i dwa rogaliki 18 D plus tax OO. Trzeba jednak poszukać księcia. Póki co ogądamy pierwowzory mojego wymarzonego księcia. Boskie ciala rzymskich Adonisow w forum romanum  i czekamy na orgie fontanny!

Przed momentem przeżyłyśmy odgłosy ulewy stulecia, efekty specjalne grzmotów i zaćmień godnych końca świata, ale  nie zapomniałyśmy  też ze szczególną uwagą przyglądanąć  się POP Art sufitom i propozycji  SALE u GUCCI – ego.

Znów mamy problem ze znalezieniem wyjścia z pułapki kasyn i sklepów no i w końcu znów konie. „Widze konie” krzyczę!  i biegnę! ty  za mną,  uspakajając mnie, że napewno znajdę tego księcia…. może po Koncercie Celine Dion albo Shani Twain  w Colosseum ,

może   w Wenecji na gondoli, bo to romantyczniej.

Ale póki co szukamy pocieszenia zmysłow liżąc lody na placu św.Marka. Madzia wskazuje, na pewne Panienki „ramki na zdjęcie” i twierdzi, ze może gdybym się tak ubrała

to może miałabym większe szanse na tego księcia ( e?? chyba tego od  panienek z rożowymi ogonkami i króliczymi uszkami na pięknie ufryzurowanej główce, ale nie mogę się teraz z tobę kłócić , bo aaaaa widzę  OMG!!      ELVIS OMG !!

ELVIS – chcę wyjść za maż za Elvisa !!! dwa ElVISY .??? no nie,  mój książę ma być szczególny, w końcu stać mnie tylko na jeden ślub i jeden rozwód. I co się „odwlecze to nie uciecze”, wracamy na SUSHI z  % grupona. Mamy jeszcze tu parę dni widziałam tu tyle rumaków jutro napewno  znajdę też księcia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s