Czas na wiosnę

 

Za oknem dziś słonecznie. Jest koniec marca, a forsycje nadal nie kwitną. Słońce  jakieś złudne. Na dworze nadal pogoda na zimowe okrycia. Grypa rozprzestrzeniła się na dobre prawie w całej Europie. Studia sportowe  opustoszały, w pracy dużo nadgodzin bo ktoś musiał przejąć obowiązki Przeziębionych. Panuje ogólne  ZMęCZENIE PRZEDWIOSENNE. Przedwiosenne drobne zmiany wnętrz  i wielkanocne dekoracje to doping na  wiosenne porzadki i udany start w nową radosną porę roku.

Macie już pomysły na wiosenne dekoracje? kto bedzie w tym roku głównym aktorem? jaki kolor dominować będzie na świątecznym stole? Przygotowałam dla Ciebie parę inspiracji .

W każdej z nas jest jeszcze ta mała dziewczynka, która kocha różowy kolor! Róż wiosną niewygląda infantylnie – przeciwnie to rezepta na wiosenna radość. Drobiazgami w tym kolorze podkreślisz  radosny nastrój wiosny, radosny nastrój Wielkiej Nocy.

Innym rozwiązaniem na świąteczną dekorację mogą być zupełnie nie tradycyjne – Błyszczące pisanki. Te szklane cuda  z roku na rok maja coraz więcej wielbicieli. Prezentują się uroczo na świeżo ściętych gałązkach brzózki.

Bardzo lubię, kiedy świąteczna atmosfera wita moich gości już na progu. Wycieraczka, to wizytówka twojego domu. Nie traktuj jej tak jakby nie należała do ciebie i byla nie ważna. To wiadomość dla wszystkich cię odwiedzających – WITAJCIE! –  u mnie goście są mile widziani !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s